MÖBLER / Bord / Skrivbord 9704014

nr 970 4014

Skrivbord

England, längd: 120 cm, djup: 60 cm, höjd: 79 cm

Kondition: saknar beslag, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 juli 2015
kl 19:32:44